آرایش مناسب برای افراد عینکی

آرایش مناسب افراد عینکی , عروس خانم های عینکی بخوانند

اگر شما هم جزو آن دسته از خانمهایی هستید که عینک میزنید بهتر است این مطلب را بخوانید . عروس خانم های عینکی و خانمهایی که از عینک استفاده می کنید می توانید با استفاده از ترفندهای مناسب آرایشی و توجه به چند نکته , چهره ای زیبا و قابل و توجه داشته باشید .

روی چشمها تمرکز کنید :

بخش زیادی از چشمهای شما را , عینک پوشش می دهد و برای اطمینان از اینکه چشمان شما از پشت شیشه عینک جذابیت خود را دارد می توانید  روی چشمها بیشتر تمرکز خود را قرار دهید . با کشیدن خط چشم ضخیم و استففر مژه و ریمل حجم دهنده به چشمانتان جلوه بیشتری دهید .

بهترین آرایش با عینک ,  آرایش افراد عینکی

آرایش ملایم پلک ها :

از سایه چشم زیاد استفاده نکنید , با توجه به اینکه عینک پلک ها را تا حد زیادی میپوشاند ، نباید نگران استفاده از سایه چشم باشید . اگر تاکید دارید که حتما آرایش پلک داشته باشید میتوانید از یک رنگ خنثی را به عنوان سایه استفاده کنید .

نگاه دیگران را روی نقطه دیگری متمرکز کنید :

اگر شما از عینک زدن خجالت میکشید , سعی کنید با تکنیک های آرایشی نگاه دیگران را به نقطه دیگری در صورتتان هدایت کنید . برای این کار آرایش لبها مناسب ترین گزینه است . از رژهای قرمز  , صورتی و بنفش استفاده کنید

حالت ابروها :

ابروهای خوش حالت و خوش فرم مکمل خوبی برای چشمهاست. کسانیکه عینک میزنند با اصلاح درست ابروها موقعیت خوبی به چهره خود میدهند . با استفاده از مداد ابروی مناسب آرایش خوبی برای ابروهای خود فراهم کنید.

انتخاب صحیح مدل و رنگ عینک :

گاهی قاب عینکهای رنگی و یا عینکهای مدل داری که به فرم صورت شما می آید خود باعث زیباتر شدن شما میشود . پس نیازی نیست که شما با یک آرایش غلیظ صورت خود را جلوه دهید .

شما هم اگر ترفند یا راهی برای آرایش مناسب با عینک , می شناسید حتما در بخش نظرات به اشتراک بذارید

 مطالب مرتبط :

نکاتی درباره کرم ضدآفتاب | تاثیر کرم های ضد آفتاب

آرایش مناسب افراد عینکی


5 دیدگاه