جهت تبلیغات آرایشگاه زنانه و تبلیغ سالن های زیبایی , معرفی کامل خدمات ارائه شده مهم و حیاتی است در این مطلب شما با نمونه تبلیغات آرایشگاه زنانه ,آشنا میشوید . انتخاب بهترین روش تبلیغ سالن زیبایی مهمترین کلید موفقیت است بعضی از روش های بازاریابی سالن زیبایی پر هزینه و ناکارآمد است با داشتن یک استراتژی درست و مناسب برای تبلیغات , شما می توانید مشتریان سالن زیبایی تان را چند برابر کنید و صاحب یک برند مطرح شوید .

تبلیغ سالن زیبایی
تبلیغ سالن زیبایی

چگونه بهترین تبلیغ سالن زیبایی را داشته باشیم ؟

چگونه مشتریان بیشتری را به سالن زیبایی بکشانیم ؟ این سوالی است که معمولا به ذهن مدیر سالن زیبایی می رسد . بازاریابی و جذب مشتری جدید و البته رضایت و نگه داشتن مشتری ثابت و وفادار مهمترین اصل موفقیت در این تجارت است . مشتریان ثابت وفادار یک سالن زیبایی بزرگترین سرمایه تبلیغاتی شماست , آنها را شناسایی و به خدمات ارائه شده و رضایت مشتری آنها توجه بیشتری کنید .

✚ ثبت سالن زیبایی در سایت

 

انواع متن زیبا برای تبلیغات آرایشگاه زنانه در سایت عروسی من

 مهمترین عامل موفقیت یک سالن زیبایی , کیفیت خدمات ارائه شده می باشد . توصیه و معرفی از طرف مشتریان راضی می تواند موثرترین استراتژی جذب مشتری های جدید باشد . پس توجه به رضایت مشتری و اهمیت به خدمات ارائه شده باعث خواهد شد که مشتریان راضی , شما را به دیگران معرفی کنند .

 

 نکات مهم در متن تبلیغات آرایشگاه زنانه :

✅  معرفی مدیریت , کادر و تخصص و توانایی ها

 در ابتدا پیشنهاد می شود که مدیریت و کادر سالن زیبایی به معرفی از تخصص و توانایی های خود پرداخته و توضیحاتی در خصوص فضا و امکانات سالن و آرابشگاه بپردازد .

✔✔   کادر متخصص سالن زیبایی …. بمدیریت : خانم …  و حرفه ای ترین میکاپ آرتیست عروس , خانم  ,  با متنوع ترین متدهای گریم و میکاپ عروس و با استفاده ار حرفه ای ترین برندهای آرایشی در محیطی بسیار لوکس , امیدوار به رضایت شما را در ماندگارترین شب زندگیتان , می باشد .??

✅ در ادامه , خدمات و فعالیت ها معرفی می گردد

♦  مرکز تخصصی میکاپ و آرایش عروس

♦  مشاوره متخصصین به صورت رایگان

♦  انواع کاشت ناخن با طراحی متنوع ( پدیکور , مانیکور )

♦  میکروپیگمنتیشن و میروبلدینگ با رنگهای مورد تایید وزارت بهداشت ( طراحی مشاور رایگان )

♦  کاشت مژه با موی ۱۰۰ % طبیعی

♦  جدیدترین کوپ های روز دنیا با حرفه ای ترین کار و سابقه تجربه

♦  انواع کراتین و صاف کننده و ترمیم کننده مو

♦   ایپلاسیون با مدرن ترین متد و …

تبلیغ سالن زیبایی

عکس مدل آرایش عروس

با توجه به قوانین جمهوری اسلامی , امکان گذاشتن عکس مدل آرایش عروس و میکاپ وجود ندارد , بهتربن راه حل استفاده از عکس های فضای داخلی سالن زیبایی می باشد . از عکس هایی با حفظ شئونات اسلامی می توانید در اینستاگرام استفاده کنید .

✚ تبلیغ سالن زیبایی در سایت

 

کانال تگرام و صفحه اینستاگرام فعالی داشته باشید

از پتانسیل استفاده از فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی استفاده کنید در کنار تبلیغ سالن زیبایی از مطالب آموزشی و آرایشی در کانال تلگرام استفاده کنید . با اجازه مشتریان می توانید نمونه کارهای خود را در پیج اینستاگرام بگذارید . برای بازدید عروس زمان هایی را مشخص کنید و در اینستاگرام اطلاع رسانی کنید .

ساخت-تیزر-تبلیغاتی

بهترین روش های تبلیغ سالن زیبایی | برندسازی سالن های زیبایی

خودتان مدل کار خود باشید

بسیاری از مشتریان در ابتدا به ظاهر خود آرایشگر توجه می کنند اگر آرایشگر ظاهر مرتب و زیبایی نداشته باشد نمی تواند به وی اطمینان کنند پس فراموش نکنید قبل از شروع هر کار ابتدا ابتدا به ظاهر خود برسید و موهای خود را مرتب کرده و کمی آرایش کنید .

 

 

تبلیغ سالن زیبایی

باشگاه مشتریان سالن زیبایی را راه اندازی کنید

توجه به حفظ مشتریان فعلی  و از دست ندادن سهم از بازار از مهمترین استراتژی یک مدیر موفق است , به یاد داشته باشیم که مشتریان وفادار شما بهترین تبلیغ کنندگان برای  جذب مشتری جدید خواهند بود . کیفیت خدمات ارائه شده و توجه به رضایت مشتری و همچنین نظارت بر برخورد کادر سالن زیبایی یکی از بهترین روش های حفظ مشتریان فعلی و تبلیغ سالن زیبایی خواهد بود .

مزایای باشگاه مشتریان سالن زیبایی :

✅  حفظ مشتریان وفادار و افزایش در آمد

✅  مدیریت هزینه های تبلیغات

✅  کاهش هزینه های نیروی انسانی و صرفه جویی در زمان

✅  در مناسبت های مختلف مشتریان خود را سوپرایز می کند

✅  ایجاد سیاست های متنوع و افزایش در آمد

✅  شناسایی مشتریان بر اساس وفاداری و سود دهی

برای تبلیغ سالن زیبایی بودجه مشخصی اختصاص دهید

برای رسیدن به مشتریان جدید بایستی هزینه کنیم و این مهم است که بودجه تبلیغات را مدیریت کنیم تا بیشترین بازدهی را داشته باشد . برای روز های شلوغ کاری مانند روزهای پایان سال و ایام عید بودجه اضافی در نظر بگیرید .

مشتریان هدف خود را بشناسید

برای بازدهی بیشتر از تبلیغات سالن زیبایی مشتریان خود را بشناسید بازار خاصی را هدف قرار دهید و برای آن برنامه ریزی و تبلیغات کنید شناخت و درک خواسته مشتری به شما در موفقیت بیشتر در تبلیغات آرایشگاه زنانه کمک می کند .

جمع آوری بانک اطلاعاتی شماره تلفن های مشتریان

برای یک ارتباط سریع با مشتریان , ارسال پیام کوتاه , گزینه خوبی است ولی با توجه به افزایش پیام های تبلیغاتی که اپراتورها ارسال می کنند برخی از افراد توجهی به این پیام ها نمی کنند , بهنرین راه حل ارسال پیام صوتی می باشد . یکی از راههای تبلیغ سالن زیبایی , ارسال پیام صوتی است .

 

تبلیغ سالن زیبایی

برند سازی کنید

یک نام مناسب برای سالن زیبایی انتخاب کنید لوگوی خاص خودتان را طراحی کنید یک تم رنگی خاص برای لوگو , تابلو و طرح داخلی سالن در نظر بگیرید . همیشه به یاد داشته باشید مهارت و نحوه ی بر خورد شما و کارکنانتان بخشی از برندتان است برای اطمینان بخشیدن به مشتریان مهارت و کیفیت خدمات را بالا ببرید . سایت عروسی من آماده مشاوره برندسازی سالن های زیبایی است با ما تماس بگیرید

شعار تبلیغاتی سالن زیبایی

یک شعار زیبا انتخاب کنید که مشتریان با شنیدن آن و دیدن لوگوی شما انرژی مثبت و خوبی را جذب کنند . چاپ و درج لوگو بر روی کارت ویزیت , تبلیغات و فرم لباس کارکنان به ایجاد و شناسایی نام و برند شما کمک می کند . ✚ تبلیغ سالن زیبایی در سایت

 

  وب سایت سالن زیبایی خود را طراحی کنید

لزوم داشتن یک وب سایت حرفه ای و زیبا و البته با مطالب به روز شده , کمک زیادی برای دیده شدن در جستجوهای گوگل خواهد داشت . اینستاگرام یکی از آسان ترین راههای ارتباط با مشتریان است . آخرین برنامه های تخفیف های ویژه و مناسبتی ، نمونه کارهای انجام شده و بنرهای تبلیغاتی سالن زیبایی را از طریق پیج اینستاگرام به اطلاع مشتریان برسانید .

جهت آشنایی و مشاهده  تبلیغات سایر سالن های زیبایی , لینک های زیر را کلیک کنید

✔✔ در سایت عروسی من , بیشتر دیده شوید

برای ثبت آگهی سالن های زیبایی و تبلیغات آرایشگاه زنانه در سایت عروسی من ، فرم زیر را کامل کنید و کلید ارسال را بزنید .

برای ثبت سریع مجموعه در سایت فرم زیر را کامل کنید و کلید ارسال را بزنید .

 

کلید ⇧ ثبت و ارسال اطلاعات ☝  را بزنید

 


ضمنا شما می توانید از طریق تلگرام عکس ها و کلیپ ها را ارسال کنید

 

مطلب  راه های جذب مشتری آرایشگاه , سالن زیبایی  را حتما بخوانید

مطلب مزایای سایت عروسی من در تبلیغات سالن های زیبایی را حتما بخوانید

نمونه متن تبلیغات آرایشگاه زنانه | بهترین روش تبلیغ سالن زیبایی


10 دیدگاه