سایت عروسی من , مجموعه ی از بهترین ها  را به شما معرفی می کند ؛ درصورت رضایت از خدمات این مجموعه , به آن امتیاز ( ستاره ★ ) دهید .

تالار مجلل سپیده

3.3
  1. خانه
  2. »
  3. باغ تالار عروسی
  4. » تالار مجلل سپیده
دسته بندی :
توضیحات

تالار مجلل سپیده مشهد  ، تالار پذیرایی سپیده مشهد

تالار مجلل سپیده مشهد

گستره خدمات تالار سپیده از مجلل ترین تالار های عروسی مشهد ، تهیه غذا با بهنرین کیفیت، اجرای تشریفات عروسی با آخرین متد و مهمانداران با تجربه و تحصیلکرده، طراحی و چیدمان مراسم تا سایر خدمات جنبی مراسم عروسی اعم از عکاسی و فیلمبرداری عروسی با جدیدترین تجهیزات و کادری حرفه ای، موزیک و نورپردازی را شامل می شود.

خدمات ما

برگزاری مجالس عروسی

تالار مجلل سپیده باکادری متخصص تمام تلاش خود را در راستای برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم عروسی، نامزدی و حنابندان برای مشتریان خود انجام می دهد.

کترینگ مجالس

تهیه شیرینی و کیک مراسم از بهترین قنادی ها، تهیه میوه های مرغوب و متنوع فصل به صورت پوست نکنده یا کوکتل بنا به درخواست مشتری و انواع غذاهای اصیل و محبوب ایرانی، فرنگی، دریایی و انواع سالادها، دسرها و نوشیدنی ها با شناخت از ذائقه شناسی فرهنگهای مختلف ارائه می گردد.

طراحی و چیدمان

ایجاد فضایی گرم و رمانتیک و استفاده از شمع آرایی ، گل آرایی در ورودیه مراسم و مکان های خاص از جمله روی میز مدعوین یکی از کاربردی ترین موارد طراحی تالار مجلل سپیده می باشد که همواره مورد توجه مجریان مراسم قرار می گیرد.

برگزاری مجالس رسمی

برگزاری مجالس رسمی و سازمانی از قبیل همایش، سمینار و جشن های سازمانی از جمله خدمات این مجموعه می باشد.

 

اطلاعات تماس
آدرس:
مشهد , خیابان احمد آباد / بین عارف و پرستار
تلفن : 051-38403931
تلفن همراه: 09156233539