شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وقتی به عکس های خود نگاه  میکنید با خودتون می گید ” اینجا از آرایشم راضی نیستم ” . برای داشتن عکس های ایده آل انتخاب نوع آرایش ,رنگ رژگونه ,سایه چشم ,کرم پودر مهم و کلیدی هستند در اینجا به ۱۰ نکته آرایشی برای گرفتن عکس های زیبا می پردازیم که با رعایت کردن این نکته ها بدون شک عکس هایی ایده آل و مطابق سلیقه خودتون خواهید داشت .

ده نکته آرایشی برای گرفتن عکس های زیبا

۱- در ابتدا و قبل از شروع آرایش از پرایمر استفاده کنید

اولین نکته آرایشی برای گرفتن عکس های زیبا , این است که اگر می خواهید پوست شما در عکس ها زیبا تر دیده شود و لکه ها و منافذ روی پوست مشخص نشود , حتما قبل از شروع آرایش از پرایمر استفاده کنید . پرایمر عیب های روی پوست را گرفته و به صورت یک لایه بین آرایش و پوست صورت قرار می گیرد و درخشش بیش از حد آن را از بین می برد و از نظر ظاهری پوست را زیبا تر نشان میدهد , پرایمر باعث می شود که شما آرایش یکدست و ماندگار داشته باشید .

۲- آرایش گردن را فرموش نکنید

 اکثر خانم ها دوست دارند پوست زیبا و بی نقصی داشته باشند ولی فراموش می کنند که آرایش گردن راانجام دهند . برای داشتن عکس های زیبا نباید آرایش گردن وصورت دو رنگ باشد .

نکات آرایشی برای عکاسی

نکات مهم آرایشی برای عکاسی | نكته هايی براي آرايش صورت قبل از عكاسی

۳- توجه به پوست زیر چشم ها

طبیعی است که بخواهیم با آرایش آسیب های پوست خود را پنهان کنیم اما بهتر است کاری کنیم که پوستی سالم داشته باشیم تا این که مجبور نباشیم از آرایشی سنگین برای برای ضعف و عیب های پوست خود استفاده کنیم . میتوانید روزانه با نوشیدن آب زیاد و خوابیدن مناسب بین ۷ الی ۸ ساعت پوستی سالم و شاداب داشته باشید . بی شک آرایش پوست سالم وشاداب خیلی بهتراز آرایش پوست باضعف و نقص است پس از رعایت این موارد می توانید از کانسیلر برای پوشاندن تیرگی زیر چشم و لکه های صورت استفاده کنید.

۴-حالت دادن به صورت

برای اینکه بخواهیم چهره ای زیباتری از خودمان نشان دهیم و عکس هایی عالی داشته باشیم میتوانیم قبل از هر کاری استخوان گونه های خود را کرم برنزه بزنیم و صورت خود را کوچک تر نشان دهیم پس به این نکته در زیر سازی و زدن رژگونه توجه کنیم تا با  این روش عکس های زیبا و چهره عالی داشته باشیم .

۵- استفاده از پودر

پنجمین نکته آرایشی برای گرفتن عکس های زیبا , این است که اگر پوست صورتتان چرب است می توانید برای ازبین بردن چربی های آن ,  قبل از انجام هر کاری روی صورت خود از پرایمر استفاده کنید پس از اتمام کار بهتر از پودر و پنکک استفاده کنید تا پوست زیبایی را در عکس ها داشته باشید .

۶-شکل دادن به ابروها

اگر به ابروها حالت دهیم باعث می شوند صورت فرد در عکس ها بهتر به نظر برسد . قبل از گرفتن عکس ابروهایتان را مرتب کنید و اگر بین ابروهایتان فضای خالی وجود دارد با مداد ابرو یا سایه ابرو آن را پر رنگ کنید بهتر است ابرو هایتان نازک نباشند که عکسی زیبا و چهره ای زیبا داشته باشید .

آرایش برای عکاسی

برای عکس گرفتن چگونه آرایش کنیم ؟

۷- استفاده کردن از خط چشم مایع

خط چشم مایع باعث میشود که چشم ها در عکس بزرگ تر وخوش فرم تر دیده شوند , بهتر است قبل از عکس گرفتن , کشیدن خط چشم را در آرایش خود داشته باشید .

۸- رژگونه روشن

رژگونه های روشن مانند رنگ قرمز و صورتی روشن باعث می شوند که چهره فرد زیباتر به نظر برسد برای عکس گرفتن بهتر است از رژگونه های کم رنگ صورتی و هلویی استفاده کنید و آن را با انگشتان روی سطح پوست خود پخش کنید تا حالت طبیعی به خود بگیرد از رژگونه پودری استفاده کنید که کیفیت و جلوه بهتری دارد و سعی کنید که رژگونه تان اکلین زیادی نداشته باشد تا طبیعی بودن گونه هایتان را از بین نبرد.

۹- کشیدن خط لب

برای اینکه عکس تان زیباتر و چهره ای دلخواه تر داشته باشید بهتر است از خط لب استفاده کنید زیرا خط لب , به لب هایتان شکل جالبی میدهند و عکس زیبا و جذاب تری را از خود می بینید .

۱۰- ریلکس و با آرامش باشید

آخرین نکته آرایشی برای گرفتن عکس های زیبا , این است که برای این که چهره ای زیبا و دلنشین داشته باشید بهتر است آن را با یک لبخند جلوه دهید . یک لبخند دلنشین و زیبا میتواند حتی از رژ و برق لب هم لب ها را زیباتر نشان بدهد.

 

بهترین آتلیه های عکاسی تهران

10 نکته آرایشی برای گرفتن عکس های زیبا | آرایش مناسب برای عکاسی