سایت عروسی من , مجموعه ی از بهترین ها را به شما معرفی می کند ؛ درصورت رضایت از خدمات این مجموعه , به آن امتیاز ( ستاره ★ ) دهید .

تالار پذیرایی قصر ملک

3.6
  1. خانه
  2. »
  3. باغ تالار عروسی
  4. » تالار پذیرایی قصر ملک
دسته بندی :
توضیحات

تالار پذیرایی قصر ملک اسلامشهر

تالار پذیرایی قصرملک در اختيار داشتن دو سالن بسيار مجلل و با شکوه آمادگي پذيرائي از مراسم و ميهماني هاي شما را با ظرفيت پذيرائي بيش از 1000 نفر دارد و از تیر ماه سال 1385 آغاز به کار نموده است.

ورود به تالاري باشكوه

ورود به تالار  بسيارمجلل قصر ملک  که در طراحي کلاسيک آن هيچ نکته اي از ديد طراحان برجسته آن پنهان نمانده است ، اين اطمينان خاطر را به شما مي دهد که ، به مکاني متفاوت پاينهاده ايد که مي تواند مطابق با شان شما پذيراي ميهمانانتان باشد . رنگ و مواد کارشده بر روی دیوارها  بانرده هاي فرفورژه ، با انحنائي نرم شما را به دو طبقه فوقاني محل قرارگيري سالنهاهدايت خواهد نمود . ورود به سالن پذیرایی با سقفهائي بلند و کم  ستون بي شک تالارهاي بزرگ در تاريخ هنر معماري کلاسيک را در ذهن هر بينندهاي متبادر خواهد نمود .

آراستن ميزها با گلهاي زيبا و با طراوت ، بيانگر ظرافتي استکه در پس اين نظم نهفته است . مديريت و پرسنل موقر ، مودب و آموزش ديده واحدتشريفات با نهايت دقت بر همه چيز نظارت دارند . و پذيرائي بسيار مجلل آنان بامنوهاي فوق العاده لوکس و تشريفاتي از ميهمانان شما بر احساسي که از بدو ورود بهتالار قصر ملک داشته ايد مهر تائيد خواهند نهاد . چنين فضائي اين امکان را فراهمنموده است تا کساني که مايل هستند از ميهمانان خود در محيطي مجلل و باشکوه به نحويفاخر پذيرائي نمايند ؛ تالار قصر ملک  را بعنوان انتخاب اول خود قراردهند.

ازدواج پيوند ي است کهدر نهايت پاکي وصميميت ميان دو انسان بر قرار مي شود . هر خانواده اي علاقمند استکه نهايت تلاش را براي هر چه زيباتر برگزار نمودن چنين پيوندي انجام دهد .

سالن عقد

دو سالن مجزا براي خانمها و آقايان و يک سالن عقد زيبا که با سليقه بسيار آراسته شدهاست با تشريفات بي نظير و پذيرائي با انواع غذاهاي لذيذ خاطره اي بياد ماندني درذهن شما و ميهمانان گرانقدرتان به يادگار خواهد نهاد .

تالار پذیرایی قصر ملک  آمادهاست تا مراسم خاص شما را آنگونه كه آنرا طراحي مي كنيد برگزار نمايد .

مراسم ديپلماتيک و اداری

سفارتخانه ها و ارگانهای دولتی و شخصی  بسياري تالار قصر ملک  را براي برگزاري مراسم و ميهمانيهاي رسمي و غير رسمي خود انتخابنموده اند .
معماري بسيار فاخر ؛ پرسنل آموزش ديده و پذيرائي در كلاس بين المللياز علل اصلي اين انتخاب است .

نمايشگاه ها

وسعت سالن ها ، سقف هايبلند ، رنگ آميزي بسيار زيبا و امكانات نور پردازي فوق العاده پيشرفته ؛ به همراهتخصص پرسنل ؛ تالار قصر ملک  را به مكاني مناسب براي برگزاري انواعنمايشگاه ها تبديل نموده است .
شركتهاي بسياري تجربه برگزاري نمايشگاه محصولاتخود را در مكانهاي خاص دارند . آنها ميدانند كه مكاني كه در بدو ورود بتواند نظرمراجعه كنندگان را بخود جلب نمايد ، تاثير بسزائي در افزايش فروش خواهد داشت .
مجموعه ملک  به دليل دارا بودن طراحي معماري خاص و در مکانی سرسبز  اين امكان و فرصت را براينمايش هرچه بهتر حصولات فراهم خواهد نمود .

همایشها و سمینارها

براي بسياري از شرکتهاو موسسات دولتي و خصوصي برگزاري سميناري که بتواند تمامي ابعاد و زواياي آن برنامهريزي شده باشد ، امري بسيار مهم و حياتي است . فضائي اطمينان بخش ومناسب ، نوريپردازي درست ، تجهيزات صوتي و تصويري روزآمد و مدرن و بخصوص پذيرائي مناسب از جملهنيازهاي ابتدائي است که دغدغه خاطر هر برگزار کننده سمينار است . مديريت تالارقصر ملک يکي از اهداف اساسي خود را ارائه خدمات به سمينارها قرار داده و با انجاممطالعات لازم پيرامون نيازها و مسائل برگزاري سمينارها در کشور ، اقدام به آموزشهاي تخصصي به پرسنل خود در اين زمينه نموده و با فراهم کردن انواع تجهيزات صوتي وتصويري و كامپيوتري آماده ارائه برجسته ترين خدمات سميناري در کشور است. سپردن آنچيزي که در برگزاري يک سمينار به آن خدمات وتشريفات لازم مي گويند به پرسنل آموزشديده تالارقصر ملک  ، بسياري از دغدغه هاي خاطر مديران و برنامه ريزان سمينارها رامرتفع خواهد نمود . شايد به همين دليل است که تاکنون بسياري از شرکتهاي داخلي وخارجي  با اینکه به تازگی تالار افتتاح گردیده  تالار قصر ملک  را بعنوان محل برگزاري سمينار خود در کارتدعوت قيد نموده اند !!

امکانات دیگر در مجموعه تالار پذیرایی:

 1. سرو غذاهای ایرانی و فرنگی

2.انواع دسرها و نوشیدنی هاو سالادها

3. گروه موزیک مطلوب و هنرمند

4.فیلمبرداری با آخرین متدهای فیلمبرداری با آتلیه و فضای سبز

5. اتاق عقد زیبا با سفره های متنوع

6.ماشین تشریفات برای عروس و داماد

7.نورپردازی با کلیه امکانات روز

8. آرایشگاه عروس ،مزون لباس،گل فروشی

اطلاعات تماس
آدرس:
اسلامشهر , میدان احمد آباد مستوفی - جنب انبار پاکسان
تلفن : 02156712868
تلفن همراه: 09121775218
وب سایت:


هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.